hi
my unit cost is anywhere from 18 to 30cents a product at $1.00 vend.
yes we should talk about your new product.contact me at heatherc.esty@hotmail.com
rubber man
condom kid
Member Since 01 Jan 2010Offline Last Active Mar 15 2010 01:25 AM


Find content
Not Telling

